ممنوع‌التصویر شدن این دنیای ورزشی به خاطر اختلاف با منصوریان و رحمتی ؟

سید حسین حسینی - سیدحسین حسینی

دروازه‌بان مورد غضب علیرضا منصوریان بار دیگر دور زمین دوید.

خبرگزاری دنیای ورزشی دنیای ورزشی دات کام :

حسین حسینی ، دروازه‌بان جوان تیم فوتبال استقلال که به دلیل بدقولی منصوریان مبنی بر بازی دادن به او در مسابقات جام حذفی به سرمربی تیمش معترض شده بود، همچنان مغضوب است. حسینی پس از اینکه متوجه شد قرار است رحمتی مقابل گل گهر سیرجان درون دروازه قرار بگیرد به مربی خودش معترض شد تا منصوریان نام او را از لیست ۱۸ نفره برای این بازی خط بزند.

پس از بازی حسینی که ظاهراً از کرده خود پشیمان شده بود پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و مدعی شد که هیچ اختلاف و کدورتی از کادرفنی ندارد، هرچند پس از مدتی پست مورد نظر را حذف کرد. همین مقدار هم برای بازگشت او به تمرینات کافی بود.

با این حال به نظر می‌رسد منصوریان همچنان از دروازه‌بان جوان و مدعی‌اش دلخور و ناراحت است چرا که باگذشت چند روز از آن ماجرا هنوز روابطش با حسین حسینی عادی نشده است. برای دومین روز پیاپی گلر جوان استقلال از حضور در تمرینات گروهی محروم بود و به دستور منصوریان به صورت انفرادی دور زمین دوید.

همچنین سایت رسمی باشگاه استقلال در اقدامی عجیب و سوال برانگیز تصاویر حسین حسینی را حذف کرد و به نوعی او را ممنوع التصویر کرده است. در روزهای اخیر هیچ اثری از حسین حسینی در گزارش‌های تصویری تمرینات استقلال که فعلا در انحصار سایت باشگاه است دیده نمی شود.

حالا اینکه این اقدام خودجوش از طرف مسئولان سایت است یا به غضب منصوریان و حتی مهدی رحمتی دنیای ورزشییتان تیم برمی‌گردد مشخص نیست. در جریان عکس یادگاری کادرفنی استقلال و بازیکنان که به صورت تیمی با بچه‌های مدرسه فوتبال استقلال هشتجین گرفته شد هم همه بودند اما اثری از گلر مغضوب دیده نشد.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد