هفته ششم دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی امروز سه‌شنبه با چهار دیدار پیگیری شد که تیم میکامایل به چهارمین پیروزی متوالی خود دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال ساحلی امروز (سه شنبه) با چهار دیدار در شهرهای رودسر، بافق، آق قلا و بابلسر پیگیری شد.

در این بازی ها تیم های میکامایل، شهرداری منطقه ۲۲، اوج رامسر و توپگا شمال حریفان خود را شکست دادند که میکامال صدرنشین گروه اول با کسب چهارمین بر متوالی همچنان در صدر جدول این گروه باقی ماند.

در گروه نخست و در رودسر، شهرداری رودسر (شهرام قاسمخواه – ابوذر شبانکار) و میکامال (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) با قضاوت آرش جعفرپور و شایان سلیمانی به مصاف یکدیگر رفتند که میکامال صدرنشین این گروه در دو دیدار متوالی به پیروزی رسید تا فاتح نهایی این هفته باشد.

دیدار نخست دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۰ و مسابقه دوم دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۶ به سود میکامایل به پایان رسید. بهرام سلیمانی نظارت بر این بازی ها را بر عهده داشت.

در دیگر مسابقه این گروه، تیم های مجتمع فولاد بافق (محمد پورامینی – بهنام حسن زاده) و شهرداری منطقه ۲۲ تهران (رضا نائینی – امیر شوشتری زاده) نیز در بافق به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده تهران در دو دیدار صبح و عصر مقابل میزبان خود به پیروزی رسید.

شهرداری منطقه ۲۲ در مسابقه نخست دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۷ و ۲۱ بر ۱۰ به پیروزی رسید و در مسابقه دوم نیز ۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۶ مجتمع فولاد بافق را از پیش رو برداشت. اکبر مصیبی و علیرضا برومند قضاوت این دیدارها را بر عهده داشتند و نادر انصاری به عنوان ناظر، نظارت بر دو مسابقه را عهده دار بود.

نخستین دیدار گروه دوم لیگ برتر ساحلی در هفته ششم در شهر آق قلا برگزار شد و تیم های هتل کانیار علی آباد کتول (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) و اوج رامسر (عباس پورعسگری – بهمن قلیپوری) با قضاوت امیرحسین صادقی و شهاب موسوی به میدان رفتند.

هتل کانیار در هر دو مسابقه دو بر یک مغلوب اوج رامسر شد. هتل کانیار در ست نخست دیدار نخست ۲۱ بر ۱۶ به پیروزی رسید، اما در ست های دوم و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۹ و ۱۵ بر ۸ مغلوب حریف شد.

اوج رامسر در ست نخست دیدار دوم ۲۱ بر ۱۵ مغلوب شد و در دو ست بعدی ۲۱ بر ۸ و ۱۵ بر ۱۲ میزبان خود را شکست داد تا در مجموع فاتح دیدار نهایی هفته ششم لیگ برتر والیبال ساحلی باشد. رامین کرد نظارت بر این بازی ها را عهده دار بود.

تیم های توپکا شمال (علیرضا آقاجانی – جواد فیروزپور) و آکادمی وثوق (مهدی جعفرپور – محمد شالیکار) در چهارمین مسابقه صبح امروز در بابلسر به مصاف یکدیگر رفتند که آکادمی وثوق در دیدار اول دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۷ موفق به شکست میزبان خود شد و در مسابقه عصر نیز توپکا شمال دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۴ به پیروزی رسید تا رقابت دو تیم به گلدن ست کشیده شود.

در گلدن ست تیم توپکا شمال ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسید تا تنها میزبان فاتح این هفته لقب گیرد. نورمحمد محرابی و گل محمد کر قضاوت دیدارهای دو تیم را بر عهده داشتند و حسینعلی سلاق نیز ناظر بود.

تیم های اطلس مرغ صبا در گروه اول و شرکت توسعه عمران متل قو در گروه دوم این هفته استراحت دارند. هفته هفتم لیگ برتر ساحلی روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه پیگیری خواهد شد.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد