جنگ استقلال و پرسپولیس بر سر یک لژیونر

تصویری از سامان قدوس در ایران

وقتی اعلام شد هافبک جدید تیم ملی از کشور سوئد می آید، شور و هیجان خاصی برای تماشای بازی های این بازیکن در دنیای ورزشی شکل گرفت.

خبرگزاری دنیای ورزشی دنیای ورزشی دات کام :

انتخاب جدید کارلوس کی روش از بین بازیکنان دورگه یا خارج‎نشین دنیای ورزشی، کسی نیست جز « سامان قدوس ». بازیکنی با پدر و مادر ایرانی و اهل شهر زیبای اهواز که در سوئد متولد شده و در فوتبال این کشور تا رسیدن به تیم ملی رشد کرده است.

سامان از باشگاه اوسترساندس سوئد آمده و شاید به اندازه کافی از فوتبال داخلی ایران خبر نداشته باشد اما به بهانه ای برای دعوا بین سرخابی ها تبدیل شده است. ماجرا از جایی شروع شد که در یک رسانه پرمخاطب در فضای مجازی، عکسی از سامان قدوس با پیراهن قرمز منتشر شد. سپس عده ای عنوان کردند این بازیکن عاشق رنگ قرمز است و قطعا از بچگی پرسپولیسی بوده!

از طرف دیگر، دنیای ورزشی ها نیز عکس های متنوعی از سامان با پیراهن استقلال را پیدا کردند و گفتند اگر ملاک پرسپولیسی بودن یک نفر پوشیدن پیراهن قرمز است، اکثر عکس های سامان با پیراهن آبی رنگ ثبت شده و با این حساب او دنیای ورزشی است. به هر حال بین هواداران استقلال و پرسپولیس بر سر اینکه سامان طرفدار کدام تیم است، در فضای مجازی و برخی کانال های هواداری، بحث و جدل هایی در گرفته و این در حالی است که سامان شاید هرگز به این سوال فکر هم نکرده که «پرسپولیسی است یا دنیای ورزشی!»

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد