AN1I6023

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در سومین دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف تیم دانشجویان رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه سال جاری به میزبانی کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های ایتالیا، مكزيك، چين و جمهوري چك همگروه است.
مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان برای حضور شایسته در این رقابت ها از دهم مردادماه در فدراسیون والیبال آغاز شده است و تا زمان اعزام ملی پوشان ادامه خواهد داشت.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران شب گذشته (سه شنبه شب) در سومین دیدار تدارکاتی به مصاف تیم والیبال دانشجویان ایران رفت و این مسابقه در چهار ست برگزار شد که هر تیم نتیجه دو ست را به سود خود به پایان رساند.

ملی پوشان نوجوان در ست های اول و سوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳ و ۲۹ بر ۲۷ به پیروزی رسیدند، اما در ست های دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۸ مغلوب تیم دانشجویان ایران شدند.

با توجه به اینکه تیم ملی زیر ۲۳ سال بعد از این مسابقه تمرین داشت، زمان اجازه برگزاری ست پنجم را به دو تیم نداد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران این مسابقه را با ترکیب اميرمحمد فلاحت خواه، احسان دانش دوست، اميرحسين توخته، پوريا يلي، مرتضي شريفي، مهران فيض امام دوست و محمدرضا حضرت پور آغاز کرد.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال دانشجویان نیز در ابتدای این دیدار از ترکیب محمدطاهر وادي، فرهاد پيروت پور، قاسم كارخانه، سعيد شيرود، علي يوسف پور و محمد فلاح استفاده کرد.

تیم ملی والیبال نوجوانان در دو دیدار دوستانه قبلی سه بر دو به پیروزی رسیده بود.

تیم والیبال دانشجویان ایران خود را برای المپیک دانشجویان جهان (یونیورسیاد) که از ۲۸ مردادماه به میزبانی چین تایپه آغاز می شود، آماده می کند.

 

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد