مهاجم تیم صبای قم گفت: برای خروج از پایین جدول باید مقابل تراکتورسازی به برتری برسیم.
کیوان امرایی در گفت‌وگو با دنیای ورزشی، درباره بازی اخیرشان با پدیده عنوان کرد: در نیمه اول خیلی خوب نبودیم و پدیده بهتر بازی کرد و به گل رسید که کار ما سخت شد اما در نیمه دوم با اینکه ما خیلی بهتر از پدیده بودیم و موقعیت داشتیم ولی توپ‌هایمان به گل نمی‌رفت.

وی تصریح کرد: برابر پدیده نزدیک به ۶-۵ موقعیت خیلی خوب داشتیم و ایجاد فرصت می‌کردیم ولی متاسفانه گل نزدیم اما امیدوار هستیم از این بازی دقت بیشتری کنیم و توپ‌هایمان به گل برود.

مهاجم صبا با بیان اینکه در پنج مسابقه آینده باید تهاجمی‌تر کار کنیم، گفت: هر تیمی برای رسیدن به برد باید حداقل هفت، هشت حمله داشته باشد. در مسابقه پیش رو با تراکتورسازی هم امیدوار هستیم هجومی بازی کنیم و توپ‌هایمان به گل برود که اگر این اتفاق بیافتد مطمئنا برنده می‌شویم.

امرایی ادامه داد: شرایط ما طوری شده که فرقی ندارد با چه تیمی بازی می‌کنیم و حریفمان اول یا آخر جدول است. اوضاع خوبی در جدول نداریم و می‌خواهیم با کسب ۳ امتیاز برابر تراکتورسازی در جدول بالا برویم. باتوجه به اینکه میزبان هستیم برای پیروزی وارد زمین می‌شویم و قطعا توانایی شکست تراکتور را داریم و می‌دانیم دور از دسترس نیست.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد