آقای گل لیگ برتر،با دنیای ورزشی ها دیدار کرد.

به گزارش دنیای ورزشی،شنبه شب اردوی استقلال در هتل المپیک تهران یک میهمان ویژه داشت که حاضران را متعجب کرد.وقتی چند هوادار استقلال در حال تشویق مهاجم سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی فولاد بودند،مشخص بود آنجا خبرهایی هست.

ساسان انصاری که با تعطیلی لیگ برتر به تهران آمده است،شنبه شب برای دیدار با یکی از دوستاتش در هتل المپیک حضور داشت و در لابی متوجه اردوی دنیای ورزشی ها در این محل شد.

در این میان،برخورد گرمی میان علیرضا منصوریان با او شکل گرفت و چند هوادار استقلال که در هتل حضور داشتند بلافاصله از این دو خواستند که با هم عکسی به یادگار بگیرند.

صحبت های سرمربی استقلال و آقای گل لیگ برتر که تمام شد،یکی از طرفداران استقلال خطاب به انصاری گفت که امشب را باید مقدمه پیوستنش به این تیم در فصل آینده بدانیم و این مساله باعث شد چند هوادار دیگری که آنجا حضور داشتند،با شعار ساسان دنیای ورزشی او را مورد تشویق قرار بدهند.

یک هوادار استقلال هم خطاب به انصاری گفت:می دانم در اول فصل با استقلال صحبت کرده بودی و می خواستی به اینجا بیایی.کاش همان زمان دنیای ورزشی می شدی.اما برای فصل بعد حتما دوست داریم به استقلال ملحق شوی.

 

 

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد