جردن بارز: ایران تیم قدرتمندی دارد

کشتی

جردن بارز قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد جهان و المپیک با بیان اینکه برای حضور در رقابت های جام جهانی کشتی آماده است، گفت: ایران تیم قدرتمندی دارد و می تواند قهرمان این دوره از مسابقات جام جهانی شود.

خبرگزاری دنیای ورزشی دنیای ورزشی دات کام :

تیم کشتی آمریکا برای حضور در مسابقات جام جهانی که پنجشنبه و جمعه در سرسرای امام حمینی (ره) کرمانشاه برگزار می شود، عصر دوشنبه وارد کرمانشاه شد.
جردن بارز پر افتخارترین عضو این تیم پس از ورود به فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه، اظهار داشت: از اینکه در ایران هستم و بار دیگر می توانم در این کشور کشتی بگیرم، بسیار خوشحالم.
وی با بیان اینکه رقابت های جام جهانی از سطح بالایی برخوردار است، عنوان کرد: تمام تیم های که برای حضور در جام جهانی به کرمانشاه آمده اند، تیم های قدرتمندی هستند و برای قهرمانی تلاش می کنند.
قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک روسیه و ایران را از مدعیان قهرمانی در این دوره از جام جهانی دانست و گفت: این دو کشور کشتی گیران قدرتمندی دارند و برای قهرمانی تلاش می کنند.
بارز با اشاره به قهرمانی ایران در دور قبلی مسابقات جام جهانی تاکید کرد: به عقیده من ایران بهترین تیم حاضر در جام جهانی را دارد و امیدوارم در این دوره نیز پیروزی های خوبی به دست آورد.
مسابقات جام جهانی کشتی آزاد با حضور هشت تیم برتر جهان در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن در مجموعه ورزشی حضرت امام (ره) کرمانشاه برگزار می شود.
در مسابقات سال ۲۰۱۶ که به میزبانی آمریکا برگزار شد، تیم ایران با غلبه بر روسیه در دیدار پایانی عنوان قهرمانی را کسب کرد.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد