سیدجلال حسینی پس از شکست ۳ بر ۲ مقابل استقلال در دربی ۸۴ گفت: ما فقط یک هدف داشتیم و برای رسیدن به آن تلاش کردیم. همه امروز دیدند که ۲ تیم یک بازی خوب به نمایش گذاشتند. تیم ما هجومی‌تر از حریف بازی می‌کرد ولی متاسفانه در پایان بازنده میدان شدیم.

دنیای ورزشییتان پرسپولیس در مورد درگیری به وجود آمده میان او و سیدمهدی رحمتی گفت: در بازی‌های حساس این اتفاقات زیاد رخ می‌دهد اما من یک سوال دارم، پس از اینکه رحمتی از زمین بازی اخراج شد به اجازه چه کسی دوباره به زمین بازگشت؟ کدام قانون به دروازه‌بان استقلال اجازه می‌دهد که به وسط زمین بیاید و در حالی که از زمین اخراج شده به همه توهین کند و کسی هم جلودار او نباشد.

حسینی با اشاره به اینکه گفته می‌شود انصاری پس از پایان بازی بی‌هوش شده، گفت: او هم‌اکنون در رختکن حضور دارد و حالش بد است چون ضربه شدیدی به سرش وارد شده است. امیدوارم مشکل او جدی نباشد.

دنیای ورزشییتان پرسپولیس تاکید کرد: متاسفانه تیم حریف فوتبال بازی نکرد، درست است که استقلال گل‌های زیادی به ثمر رساند اما بازیکنان ما بهتر از آنها کار کردند. اگر این بازی را آنالیز کنیم متوجه فوتبال زیبایی که پرسپولیس ارائه داد می‌شویم. ما یک هدف داریم و با تمام وجود هجومی بازی می‌کنیم. درست است که ما در دربی بازنده شدیم اما از فردا خودمان را برای دیدارهای آینده آماده می‌کنیم.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد