آقای سرمربی : مالک باشگاه آبی پوشان از شرایط راضی نیست!

رانیری

سرمربی تیم فوتبال لستر‌سیتی گفت: مالک باشگاه از شرایط راضی نیست و این طبیعی است ولی به خوبی می‌داند ما در حال تلاش هستیم.

خبرگزاری دنیای ورزشی دنیای ورزشی دات کام :

کلودیو رانیری تأیید کرده است که مالک باشگاه لسترسیتی از شرایط این تیم به هیچ وجه رضایت ندارد و از او خواسته تا این تیم به ۴۰ امتیاز در لیگ برسد.

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در فصل جاری اصلاً شرایط خوبی ندارد و پس از شکست بیرون خانه مقابل ساوتهمپتون، اکنون با ۲۱ امتیاز از ۲۲ بازی در رده پانزدهم لیگ قرار گرفته و فقط ۵ امتیاز با منطقه خطر فاصله دارد.

کلودیو رانیری، سرمربی «روباه‌ها» معتقد است «ویچای سریواداناپرابها»، مالک باشگاه لسترسیتی که در تابستان ۶۰ میلیون پوند در فصل نقل و انتقالات هزینه کرده، اکنون به شدت نگران شرایط تیمش است.

رانیری در این خصوص اظهار داشت: سریواداناپرابها به من گفت ۴۰ امتیاز کسب کنیم و بعد از آن هر اتفاقی رخ داد، مشکلی ندارد ولی فقط ۴۰ امتیاز کسب کنید. مالک باشگاه از شرایط راضی نیست و این طبیعی است ولی به خوبی می‌داند ما در حال تلاش هستیم. برای من همه بازی‌ها مهم است.

وی ادامه داد: هر کسی به کاری که این بازیکنان در سالیان گذشته کرده‌اند، نگاه کند، شگفت‌زده خواهد شد. آنها قهرمان چمپیونشیپ شدند، سپس موفق به بقا در لیگ شدند و بعد از آن توانستد قهرمان لیگ برتر بشوند.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد