www.esteghlali.com

http://www.esteghlali.com/forums/2169972-post636.html


اختصاصی دنیای ورزشی – زمستان سخت علیرضا منصوریان/سرمایه باشگاه را نابود نکنیم

اختصاصی دنیای ورزشی-علیرضا منصوریان مردی که هیچ گاه گمان نمیبرد گرمای استقبال از حضور یک مربی جوان و خوش اتیه،خیلی زود فروکش کرده،و زمستان دنیای ورزشی وپنج،برای او روزهای سرد و سختی را رقم بزند.الترناتیو سه سال اخیر مربیان استقلال، با استقبال پرشور هواداران به استقلال امد ،تا در استقلال انقلابی مانند دهه هشتاد رقم بزند و هواداران خسته از چند فصل ناکامی را دوباره با سکوها اشتی دهد. اما معادلات مرد انرژیک ابی ها که رسم دلبری کردن برای سکوها را به خوبی اموخته بود، درست از اب در نیامد تا خیلی زود رویاهای علیرضا منصوریان که خود را جانشین برحق امیر قلعه نویی فرض میکرد و امده بود تا دهه دنیای ورزشی را به اسم خود سند بزند، رو به نابودی کشیده شود. علیمنصور اما چند اشتباه اساسی داشت .
او در ابتدای لیگ .با یک کری کاذب بازیکنان مورد علاقه حریف و البته محبوب سکوها را نشانه گرفت،تا بیشتر خود را در دل ابی ها جا کند و خیلی زود متوجه شد که بابد بر اساس تفکر خرید کرد و نه احساس! اشتباه دبگر منصوریان که همچتان بر ان اصرار دارد استفاده از کادر فنی ضعیف و کم تجربه است. مردی که در اوج جوانی به نیمکت بزرگ استفلال رسید ، بدون شک بابد ار وجود دستباران قوی تر بهره میبرد. چون فضای کاری در استقلال با تیم سابق او تفاوت بسیاری دارد. منصوریان شاخصه های تبدیل شدن به یک مربی بزرگ را دارد. ضعف دیگر او عدم قدرت او بعنوان نفر اول کادر فنی ودخالت برخی بازیکنان و این اواخر دستیاران ش در کار اوست. مربی جوان ابی ها البته در یک ماه اخیر تغییر رویه داده و نسبت به اوایل فصل نتایج بهتری کسب کرد.اما به هیچ وجه هواداران استقلال را راضی نکرده است. اما پرسش مهم این است که در این زمستان سرد وسخت برای این مربی محبوب ودوست داشتنی، باید درهای خروج را به او نشان داد یا با صبوری فرصت داد تا ایده های خود را تکمیل کند؟

منصوریان انتخاب خود سکوها و مردم است و امرور سردی سکوها را احساس میکند. سکوهایی که نه به ناصرحجازی رحم کرد و نه امیر قلعه نویی و بدون شک فرصت زیادی به این سرمایه جوان ابی ها هم نخواهد داد. اما کاش هواداران ما راحت سرمایه های باشگاه را نابود نکنند و به منصوریان فرصت دهند تا زود نابود نشود. جوانگرایی منصوریان در روزهای اخیر بزرگترین دستاورد اوست. در روزهای که استقلال در حال پوست اندازی است . هواداران که در این چند سال اخیر به دنبال جوانگرایی بودند، بهتر است در روزهای اینده با حوصله بیشتر از تیم خود حمایت کنند. این حق منصوربان است که با جوان هایش روزهای بیشتری را تحربه کند. هواداران استقلال کاری نکنند که مربی های دیگر نیز جرات ریسک و میدان دادن به جوانان را نداشته باشند! استقلال با چند تغییر میتواند روزهای خوبی را تجربه کند. یک تمربن دهنده قدرتمند در کنار منصوریان و حمایت بیرونی از تیم جوان او که متاسفانه در زمینه مدیریت یکی از بدترین سالهای خود را سپری میکند، میتواند استقلال را نجات دهد. بهتر است به جای هدف گرفتن منصوریان با اتحاد انهایی که اشتباهی در استقلال جمع شده اند را دور کنیم! کلید گمشده و ضعف این روزهای استقلال بیشتر حضور مدیران نالایق است تا کادر فنی و جوان تیم. به امید روزهای بهتر برای عشق همیشگی و محبوب مان.

سامان سعادت

نقل و درج مطلب تنها با ذکر نام سایت دنیای ورزشی (esteghlali.com) و نام نویسنده ی مطلب مجاز است.
مسئولیت نوشته به عهده ی نویسنده ی مطلب است و سایت دنیای ورزشی هیچ مسئولیتی در مورد این نوشته ندارد.
تمامی حقوق مطلب برای نویسنده و سایت دنیای ورزشی محفوظ است

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد