بختیار رحمانی بعد از شکست ۳ بر صفر برابر پرسپولیس اظهارداشت: خیلی خوشحالم به فولاد بازگشتم، اگر چند روز زودتر رضایت‌نامه من صادر می‌شد می‌توانستم بازی کنم اما یکسری افراد (رحمانی حرفش را نیمه‌کاره گذاشت) بهتر است چیزی نگویم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد از رفتن به استقلال پشیمان است، خاطرنشان کرد: این حرفی که من می‌زنم چه ربطی به این موضوع دارد؟ من می‌گویم چند روز زودتر رضایت‌نامه می‌خواستم که این کار را نکردند و یکسری افراد نگذاشتند.

هافبک فولاد در ادامه تاکید کرد: نتیجه بازی بسیار بد بود و ما گل‌های بدی دریافت کردیم، می‌شد شرایط طوری شود که این نتیجه رقم نخورد.

هافبک فولاد خوزستان در ادامه تصریح کرد: امروز، روز ما نبود. امیدوارم در هفته‌های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم و بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد اینکه آیا به تیم ملی هم فکر می‌کند، تصریح کرد: ۱۰۰ درصد همینطور است برای همین به فولاد بازگشتم که عملکرد خوبی ارائه دهم و بتوانم موفق باشم. خیلی خوشحالم که به فولاد بازگشتم و بار دیگر در این جو قرار گرفتم. ای کاش این اتفاق زودتر می‌افتاد.

رحمانی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا بازوبند را از ایوب والی می‌گیرد؟ گفت: ایوب پسر بسیار خوبی است و او بازوبند را می‌بندد.

منبع
اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.