محمد دایی در نشست خبری بعد از دیدار با سپاهان گفت: ۳ امتیاز را به سپاهان تبریک می گویم. فوتبال خوبی بود. هر دو تیم خوب بودند. ما می‌توانستیم برنده بازی شویم اما خسته شدیم از بس که گفتیم در یک صحنه برای ما پنالتی نگرفتند! در فوتبال نمی‌شود حرف زد و هر چقدر حرف بزنیم به دیوار گفته‌ایم و به خودمان بر می گردد.

دایی افزود: ضعف داوری فقط در امر قضاوت نیست بلکه داور باید امنیت داشته باشد و جو باید درست باشد و مشکل ایجاد نشود و این شرایط به وجود نیاید اما داوران با کوچک‌ترین اشتباه فحش می‌خورند. داوران ما تامین نیستند و امروز هم داور نمی‌توانست پنالتی بگیرد آن هم به خاطر این جوی که وجود داشت.

وی تاکید کرد: کل فوتبال ما مقصر است و داور هم تحت تاثیر عوامل قرار می‌گیرد و فکر و ذکر و تمرکز ندارد. سپاهان، تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس هوادار دارند اما ما تنها یک دایی را داریم که او هم تا حرف می‌زند محرومش می‌کنند و می‌فرستند بالا و ۲۰ روز هم موبایل‌هایشان را جواب نمی‌دهند.

دایی گفت: کل عوامل تیم ما ۴۰ نفر است و هر جا می‌رویم با همین رویه و با همین تعداد هم با همه می‌جنگیم. امسال سه بازی مقابل استقلال انجام دادیم که هر سه بازی مشکل داوری داشت آن وقت می‌گویند داور حرف نزند. چرا ما پشتوانه نداریم و چرا هواداران هرچه دلشان می‌خواهند می‌گویند و ما هم نمی‌توانیم هیچ حرفی بزنیم. تیم می‌برد، فحش می‌دهند و می‌بازد هم فحش می‌دهند. در آخر بازی هم جمع می‌شوند و فحاشی می‌کنند. مگر تیم‌تان نبرده چرا دوباره فحش می‌دهید.

مربی نفت تهران گفت: به علی دایی می‌گویند مافیا اما مافیا یک نفر نیست. مافیا آنهایی هستند که پشت شما قایم شدند و مافیا کسانی هستند که ۲۰ روز موبایل‌هایشان را جواب نمی‌دهند.

وی ادامه داد: اگر قرار است تیم‌های پرطرفدار قهرمان شوند بگویید بقیه بروند خانه‌شان. مشکل فوتبال ما از بالا تا پایین است. این همه آدم آمدند و ۹۹ درصد آنها آدم‌های خوب و با شرف هستند اما چطور نمی‌توانند یک درصد بقیه را شناسایی کنند. در بازی با استقلال هم ۵-۶ نفر فحاشی کردند اما به خاطر آنها ۳۰ هزار نفر محروم می‌شوند.

دایی تاکید کرد: از زمانی که در جام حذفی به فینال رفتیم شمشیر را برای ما از رو بستند و معتقدم که تیم‌هایی که پول و زور دارند در فوتبال ما برنده می‌شوند.

وی در پایان گفت: سپاهان خوب بازی کرد و این برد را به آنها تبریک می‌گویم. امروز روز سپاهان بود و روز نفت نبود هرچند که ما هم می‌توانستیم ببریم اما سپاهان برنده شد.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای دنیای ورزشی محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد